Najlepszy sklep z częściami samochodowymi – iParts.pl

Portal Money.pl już po raz dziesiąty wybrał największe i najbardziej popularne sklepy internetowe działające na terytorium Polski. W kategorii sklepów specjalistycznych iParts zdobył wysoką, piątą lokatę. Jednak biorąc pod uwagę sklepy z branży motoryzacyjnej jest to najlepszy sklep tego typu w naszym kraju.

Przy tworzeniu rankingu Money.pl kieruje się analizą aż 45 kryteriów. W tym roku portal objął badaniem 120 podmiotów, które następnie zostały rozdzielone na 8 różnych kategorii. Zostały one stworzone na bazie danych pochodzących z ogólnopolskiego badania Internetu przeprowadzonego przez Megapanel PBI/Gemius. Duże znaczenie w odniesieniu sukcesu e-sklepów ma poprawnie przeprowadzona optymalizacja konwersji.

W przypadku sklepu iParts.pl klienci doceniają przede wszystkich wysoki poziom obsługi oraz fachowe doradztwo ze strony pracowników. Szeroki asortyment, różnorodność sposobów płatności oraz intuicyjna budowa sklepu to kolejne kryteria, które zostały wysoko ocenione. Łącznie iParts uzyskał 75,5 ze 100 możliwych do zdobycia punktów. Ten wynik pozwolił na zajęcie wysokiego, piątego miejsca. Żaden sklep sprzedający części i akcesoria samochodowe nie zdołał pobić tego wyniku.
Sklep iParts.pl to ogólnopolski lider sprzedaży części zamiennych przez Internet. Przygodę z motoryzacją rozpoczęliśmy w 2008 roku wspólnie z agencją interaktywną Ideo, która jednocześnie stała się naszym partnerem technologicznym. Byliśmy pierwszym polskim sklepem internetowym, który wprowadził międzynarodowy system katalogowania części – TecDoc. Zapewnia on dostęp do oryginalnych danych przeszło 350 producentów części samochodowych. Dzięki niemu w naszej ofercie znajduje się aktualnie ponad 2 miliony produktów.” – podsumowuje Piotr Wrześniewski, prezes zarządu iParts sp. z o.o.

Firma stara się każdego dnia zapewniać swoim klientom jak najwyższy standard usług, co możliwie jest m.in. dzięki oferowaniu wyłącznie najwyższej jakości części. Wszystko to przyczynia się do zdobywania przez iParts licznych nagród i wyróżnień, które firma otrzymuje regularnie od 2011 roku.

Zapisz

1 komentarz

  1. Zamawiam u nich części do auta i jestem zadowolony z obszerności dostępnych części, fachowego doradztwa oraz szybkości realizacji zamówienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.