AUTORESPEKT SERWIS

AUTORESPEKT SERWIS świadczy usługi kompleksowych napraw pojazdów. Obsługujemy samochody osobowe, dostawcze, 4×4, ciężarowe i sprzęt budowlany. Zakres wykonywanych usług to: lakiernictwo, blacharstwo, mechanika, konserwacja i kosmetyka. Nasz serwis to profesjonalny poziom usług, wykwalifikowana kadra, najwyższa jakość, gwarancja i preferencyjne formy współpracy. Dysponujemy światowej klasy sprzętem i narzędziami oraz w procesie naprawy wykorzystujemy wysokiej jakości komponenty. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami co korzystnie wpływa na konkurencyjność cen części zamiennych, akcesoriów i wyposażenia. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy i floty pojazdów. Szeroki wachlarz możliwości pozwala nam realizować projekty nietypowe i koncepcyjne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i skorzystania z naszych usług.

Lakiernictwo.
Oferujemy wysokiej jakości usługi z zakresu lakiernictwa. Lakierujemy samochody osobowe i dostawcze, motocykle, kabiny ciężarowe, pojazdy użytkowe, meble, ramy i wszelakie nietypowe zamówienia. Wysoką jakość procesu lakierniczego gwarantuje kabina lakiernicza USI Italia, osuszone i filtrowane powietrze z kompresora śrubowego i osuszacza CompAir, pistolety SATA i oryginalne komponenty naprawcze. Profesjonalne wyposażenie pozytywnie wpływa na jakość wykonanej pracy, szybkość i atrakcyjny efekt końcowy. Wykonujemy lakierowanie całościowe, nowych i używanych elementów, cieniowanie, restaurowanie pojazdów, lakierowanie ram, felg i innych powierzchni. Dysponujemy urządzeniami piaskującymi i ściernymi do skutecznego oczyszczenia powierzchni skorodowanych oraz późniejszego zabezpieczenia antykorozyjnego środkami wytrawiającymi, epoksydowymi i uretanowymi. Posiadamy specjalistyczne pistolety natryskowe do mas polimerowych i poliuretanowych co pozwala na odtworzenie fabrycznych mastyk. Wyposażenie serwisu w kabinę suszącą i promiennik podczerwieni zapewnia optymalną temperaturę utwardzania i odparowywania podkładów i lakierów. Idealne przygotowanie powierzchni uzyskujemy urządzeniami szlifierskimi: Rupes, Mirka, Dynabrade. Korzystamy z materiałów lakierniczych: ProfiRS, Novol, APP, Boll, 3M i Wurth oraz lakierów z gamy firm: Autocolor, Debeer oraz Glasurit. Najwyższy poziom usługi lakierniczej i jakość powłoki potwierdzamy gwarancją. Zapraszamy.

Blacharstwo.
Wykonujemy usługi z zakresu blacharstwa samochodowego. W ramach procesu naprawczego zajmujemy się wymianą elementów, wstawianiem reperaturek, prostowaniem karoserii oraz naprawami powypadkowymi. Wykonujemy nietypowe usługi adaptacji i przerabiania. Spawamy elementy plastikowe zgrzewarką Leister. Dysponujemy ramą blacharską AutoRobot z siłownikiem 20T, spotterem i zgrzewarką Blackhawk, lutospawarką, migomatem, hydraulicznym osprzętem do naciągania oraz pełnym wyposażeniem pneumatycznym. Współpracujemy z dostawcami części blacharskich i oświetlenia oferując je w atrakcyjnych cenach oraz na prośbę zleceniodawcy szukamy używanych części zamiennych. Zapraszamy.

Mechanika.
Zajmujemy się kompleksowymi naprawami mechanicznymi. Serwisujemy samochody osobowe, dostawcze, 4×4, ciężarowe i sprzęt budowlany których masa całkowita nie przekracza 20T. Wykonujemy remonty generalne podzespołów oraz naprawy główne i bieżące. W ramach serwisu obsługujemy: silnik, skrzynie biegów, sprzęgło, układ rozrządu, zawieszenie, hamulce, układ kierowniczy i wydechowy oraz wymieniamy filtry, oleje i płyny eksploatacyjne. Wykonujemy profesjonalne i kapitalne remonty silników, skrzyń biegów, mostów napędowych i reduktorów w każdym typie pojazdów. Posiadamy wykwalifikowaną kadrą i pełne wyposażenie co pozwala na skuteczną i solidną naprawę. Jesteśmy pewni swoich umiejętności i wiedzy. Oferujemy części samochodowe, chemie i wyposażenie w bardzo atrakcyjnych cenach dzięki współpracy z największymi dostawcami w Polsce. Współpracujemy z firmami remontującymi i regenerującymi podzespoły takie jak: głowica, wał korbowy, blok silnika, turbosprężarka, wał napędowy, maglownica, belka skrętna, alternator, rozrusznik i inne. Kooperujemy z serwisami diagnostyki, elektroniki i elektromechaniki. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy i floty pojazdów. Stali klienci flotowi obsługiwani są poza kolejnością. Gwarantujemy najwyższą jakość i pewność bezpiecznej jazdy po skorzystaniu z naszych usług. Zapraszamy.

Konserwacja.
Wykonujemy wysokiej jakości powłoki antykorozyjne, konserwujące i zabezpieczające przed solą, chemią i obiciami. Posiadamy urządzenia do piaskowania i hydropiaskowania co pozwala na dogłębne oczyszczenie z rdzy podwozia, ramy, karoserii i elementów zawieszenia. Posiadamy wywrotnicę hydrauliczną typu Gerda co pozwala wykonać konserwację z pełną dokładnością. Na proces konserwacji podwozia składa się: 1) wysokociśnieniowe spłukanie podwozia i nadkoli, 2) demontaż nadkoli, układu wydechowego, zbiornika paliwa i wymaganych elementów, 3) usunięcie mechanicznie rdzy poprzez piaskowanie i szlifowanie, 4) wysokociśnieniowe umycie i odtłuszczenie powierzchni, 5) naniesienie wodorozcieńczalnego gruntu i neutralizatora rdzy typu Polrust oraz wedle życzenia klienta farby epoksydowej bądź chlorokauczukowej, 6) naniesienie mas antykorozyjnych w rantach nadkoli i ubytkach, 7) wykonanie właściwej warstwy bitumicznej bądź uretanowej. Wykonujemy procesy oczyszczania, konserwacji i lakierowania ram samochodowych, felg, zabudów i elementów nietypowych. W procesie konserwacji wykonujemy także dokładne zabezpieczenie woskami i środkami wypierającymi wodę. Zabezpieczamy profile zamknięte (progi, słupki, ramy), drzwi, klapy, pasy tylne, nadkola, zakamarki. Korzystamy tylko z wysokiej jakości materiałów co daje gwarancję zabezpieczenia powierzchni na długie lata. Zapraszamy.

Myjnia / Kosmetyka:
Zajmujemy się kompleksową kosmetyką i myciem pojazdów. Przeprowadzamy gruntowną renowację lakieru i lamp w procesie polerowania. W zależności od stopnia zniszczenia lakieru wykonujemy polerowanie z zastosowaniem szlifowania drobnoziarnistymi papierami ściernymi bądź samymi pastami i gąbkami. Usuwamy rysy, niedoskonałości i utlenienia lakieru. Przywracamy powierzchni pierwotny blask i zabezpieczamy wysokogatunkowymi woskami. Ponadto zaprawiamy lakierem głębokie ubytki i obicia. Wykonujemy usługi prania tapicerki, czyszczenia wnętrza, odświeżenia i konserwacji plastików oraz skór. Myjemy i zabezpieczamy karoserię, szyby i inne. Korzystamy z materiałów polerskich firm 3M, Farecla i Colad oraz z urządzeń Karcher HDS i Karcher Puzzi. Na zlecenie klienta wykonujemy renowację tapicerki w zaprzyjaźnionych zakładach tapicerskich. Naprawiamy fotele, kierownice, podsufitki, boczki drzwiowe. Przywracamy blask i atrakcyjny wygląd. Zapraszamy.

Części samochodowe:
Oferujemy w sprzedaży części samochodowe, oleje, chemie i akcesoria w atrakcyjnych cenach. Współpracujemy z największymi dostawcami części do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i motocykli oraz realizujemy zamówienia indywidualne. Naszymi partnerami są: Intercars, Autopartner, AD Polska, Gordon, Motorol, Polcar, Hart, Opoltrans, Europart. Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty przy montażu części w naszym serwisie. Zapraszamy.

Pomoc drogowa / Transport:
Dysponujemy lawetą do transportu uszkodzonych pojazdów. Ponadto oferujemy usługi transportowe samochodami dostawczymi i osobowymi do 8 miejsc pasażerskich. Udostępniamy możliwość wypożyczenia pojazdu. Zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.